MĘSKI APARTAMENT

WNĘTRZE PRYWATNE

BRIEF

Zdjęcia wnętrz pokazują nowoczesne mieszkanie współczesnego mężczyzny – zapracowanego singla z dużymi możliwościami i jeszcze większymi wymaganiami.

W apartamencie dominują stonowane kolory ziemi. Szarość ścian i mebli płynnie przechodzi w drewniane parkiety, regały i szafy. Białe elementy rozjaśniają mieszkanie. W łazience dodają efektu czystości. Światło odbijające się od białego sufitu rozpromienia przestrzeń słońcem wpadającym przez wielkie okna. Biel, szarość i brązy to kolory konkretnego i zdecydowanego minimalisty, który doskonale wie czego chce. Jak widać na zdjęciach wnętrz nie brakuje jednak mocnych akcentów kolorystycznych, takich jak na przykład żółte poduszki, które sprawiają, że szara kanapa wynurza się wizualnie z grafitu ściany.

Na zdjęciach wnętrz salonu uwagę przykuwa niecodzienny wzór geometryczny ułożony na ścianie. Z każdej perspektywy wygląda jak dzieło op artowego artysty. Jednak dzięki szarości, z których jest skomponowany, nie rozprasza i nie burzy przytulności domowego gniazda. Idealne połączenie stonowania i przebojowości.

Na zdjęciach wnętrz nie od razu widać, że regał, w który wbudowany jest telewizor w salonie, stanowi jednocześnie ściankę odgradzającą kuchnie. Biały blat może z powodzeniem służyć za powierzchnie do krojenia, jak i za stół jadalny. Jest akcentem pośród zdrewnianych mebli. Mimo, że powierzchnia szafek i regałów kryję wewnątrz przestronną głębie, zdaje się być jedynie kolejna ścianą – w mieszkaniu nie ma ani jednej ozdoby, która nie miałaby swojej funkcji.

Z podobnej jakości drewna wykonane są panele, które dzielą sypialnie na dwie części – dolną – ciepłą, która kojarzy się ze snem i domowym pieleszem oraz górną – zimną i konkretną, która mobilizuje do porannego wstawania. Dwuosobowe łóżko zapewnia komfort i udany wypoczynek. Jak widać na zdjęciach wnętrz nad łóżkiem po obu jego stronach zawieszona jest lampka, a obok każdej ze stron znajduje się prosty rysunek flaminga. Nowoczesny mężczyzna przygotowany jest na przyjęcie w swoim życiu ewentualnych gości, czy partnerów. Ponadto elementy te tworzą we wnętrzu perfekcyjną symetrię, która podkreśla jeszcze bardziej harmonie panującą w tym apartamencie.

Oikoi serdecznie gratulujemy projektu, a każdemu mężczyźnie życzymy tyle charakteru, ile ma to mieszkanie!

KLIENT

Aleksander Architekt

DATA

Listopad 2014


Butik Rosa Gold Chains
Nowoczesne mieszkanie